Jump to content
Darmowy VIP dla nowych na Only AWP Read more... ×

Dostałeś karę czasową za nieodpowiednie zachowanie na serwerze? Odkup winy.

Marshall

Jeśli dostałeś bana/mute/gag za nieodpowiednie zachowanie, możesz wykupić swoją karę czasową  TUTAJ.

* Za każdą godzinę bana zapłacisz 0.30 wPLN

* Za każdą godzinę muta zapłacisz 0.20 wPLN

* Za każdą godzinę gaga zapłacisz 0.20 wPLN

Na start doliczane jest 8 wPLN, czyli na przykład jak chcesz wykupić bana na 8 godzin to zapłacisz 10.40 wPLN (Kwota minimalna 8 wPLN + 8h bana x 0.30 wPLN = 10.40 wPLN w sklepie)

Aby wykupić unbana, należy zalogować się do sklepu w wyżej podanym linku używając konta steam, wejść w sekcję Unban/Unmute/Ungag i sklep automatycznie sprawdzi i obliczy jaką kwotę trzeba zapłacić. Po dokonaniu wpłaty blokada na serwery zostanie automatycznie zdjęta.

Uwaga!

*** Z góry zastrzegamy sobie wszelkie zarzuty, że bany rozdawane są bezpodstawnie i celowo dla zarobku. Każdy ban ma swoje uzasadnienie i od każdego bana można się odwołać jeśli był faktycznie bezpodstawny, a jeśli dany gracz łamie regulamin i nie potrafi się zachować, to winić może jedynie sam siebie a nie administrację. Forma wykupu kar czasowych została wprowadzona ze względu na to, że każdy ma prawo popełnić błąd i jeśli nie ma zamiaru czekać na wygaśnięcie kary, to może ją zdjąć  drogą finansową czym dodatkowo przyczyni się do rozwoju sieci. Oczywiście nie zależy nam by gracze płacili za bany, jest to tylko dodatek i ukłon w Waszą stronę w celu szybszego uniknięcia kary. Bany za używanie wspomagaczy na serwerach są kategorycznie potępiane i nie można ich wykupić, dodatkowo każda taka osoba dostaje perm'a na konto forum. W przypadku gdy, dana osoba zakupi nowe konto steam i dalej będzie grać na naszych serwerach nawet nie używając już wspomagaczy, to i tak zostanie zbanowana. ***